UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie foodtrucki to jarmarki. W tym urzędzie to chyba nikomu nie chce się wymyślać niczego ambitnego. Kindziuk za 100 zł, porcja frytek za 25 i tradycyjna pajda chleba ze smalcem. Słabo.


Anuluj