Wybrany wątek opinii

Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami
AntyRasista (2025.04.27)
@AntyRasista - Patrol pomaga uczciwym ludziom. Boli bo bandyci też się boją? Ludzie organizujcie się. Na swoich dzielnicach twórzcie Patrole Obywatelskie, a nie tylko uchodźcy ale żaden bandyta i złodziei nie będzie bezpieczny. Bo to my zwykli ludzie mamy być bezpieczni.
(2025.04.27)
@AntyRasista - Tu jest wielka Polska katolicka
Katole są tak nauczeni (2025.04.27)
@AntyRasista - Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych
(2025.04.28)
"Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych" - pismani od prawie półtora roku nie rządzą więc może zajmij się obecnymi nieudacznikami co powinni się wziąć za gospodarkę a tylko focie w Watykanie sobie strzelają, nieudaczniki. Kiedy się wezmą za konkrety, obietnice? Jak widzę to największym konkretem to teraz jest jechanie po PIS, tylko kiedy w końcu zacznie być coraz lepiej, jak obiecywali? Bo na razie robi się coraz gorzej. A lemingi na forach tylko jedna śpiewka.
(2025.04.28)
@Katole są tak nauczeni - A ty widać nieuleczalny.
(2025.04.28)
@AntyRasista - Jestem absolutnie za, sam patroluje w nocy z psami ulice Elbląga. Stwierdzam z dumą że jest bezpiecznie, raz się jakieś alkoholiki przyczepili ale szybko zmienili podejście. Zapraszam na kanał, będę robił live stream z patroli. Pozdrawiam.
HardTo TheCore (2025.04.28)
Powrót do komentarzy