Wybrany wątek opinii
Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
@AntyRasista - Patrol pomaga uczciwym ludziom. Boli bo bandyci też się boją? Ludzie organizujcie się. Na swoich dzielnicach twórzcie Patrole Obywatelskie, a nie tylko uchodźcy ale żaden bandyta i złodziei nie będzie bezpieczny. Bo to my zwykli ludzie mamy być bezpieczni.
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
@AntyRasista - Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
"Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych" - pismani od prawie półtora roku nie rządzą więc może zajmij się obecnymi nieudacznikami co powinni się wziąć za gospodarkę a tylko focie w Watykanie sobie strzelają, nieudaczniki. Kiedy się wezmą za konkrety, obietnice? Jak widzę to największym konkretem to teraz jest jechanie po PIS, tylko kiedy w końcu zacznie być coraz lepiej, jak obiecywali? Bo na razie robi się coraz gorzej. A lemingi na forach tylko jedna śpiewka.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Katole są tak nauczeni - A ty widać nieuleczalny.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
1