UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To źle, że władza nie organizuje pochodu w dniu 1 maja. Powinien być i to zorganizowany na wzór amerykański. Orkiestra przebierańcy tancerki itd. Ludzie pracy razem z rodzinami mieli by zasłużoną atrakcję majową. Ale się nie da. Pomyleńcy polityczni wszystko zniszczą. Za to 3 maja będą ponuro świętować klęskę i tragiczne skutki tamtego wydarzenia, które pokazało jak powalonym zwaśnionym i durnym jesteśmy narodem - i trwa to do dnia dzisiejszego.
Czy