Wybrany wątek opinii
i tak Janusze i Grażynki pojadom swoim. paserratti gdzieś, postoją w korku 3-4 godzinki, potem pofurwujom szukając gdzie zaparkować, postojom w kolejce po frytki smażone na 10 oleju i wrucom szczęśliwi bo znowu korku postojom
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@hbvx - Ty za to będziesz na tłustym tyłku siedział w fotelu i pisał komentarze na portelu
Do moderacji
Odpowiedz
1
3