UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i tak Janusze i Grażynki pojadom swoim. paserratti gdzieś, postoją w korku 3-4 godzinki, potem pofurwujom szukając gdzie zaparkować, postojom w kolejce po frytki smażone na 10 oleju i wrucom szczęśliwi bo znowu korku postojom

hbvx