UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Pismani czerpią garściami z niemieckich wzorców z lat 30tych" - pismani od prawie półtora roku nie rządzą więc może zajmij się obecnymi nieudacznikami co powinni się wziąć za gospodarkę a tylko focie w Watykanie sobie strzelają, nieudaczniki. Kiedy się wezmą za konkrety, obietnice? Jak widzę to największym konkretem to teraz jest jechanie po PIS, tylko kiedy w końcu zacznie być coraz lepiej, jak obiecywali? Bo na razie robi się coraz gorzej. A lemingi na forach tylko jedna śpiewka.