68
23.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda, że gdy zgłasza się kradzież własności i na kamerach widać to nie jest to upubliczniane. Służby oczekują, że wskaże się podejrzanych. (A jak? Kiedy to są jacyś przechodnie złodzieje)
(2025.04.23)

info

3  
  1
robimy KOREĘ PÓŁNOCNĄ? na modrzewinie obozy?
(2025.04.23)

info

1  
  2
dzwonie do strazy miejskiej z problemem i od razu czuję że jestem zbyteczny że mam gdzie indziej zadzownic, odsyłają na policję, ja dzwonie do dzielnicowego zakapowac a oni mi mówi że on nie jest od tego i mam do patrolu dzwonić :0 chory system, dlatego jest jak jest, spychalstwo a pensja leci i szybsza emerytura :) zyć nie umeirać
(2025.04.23)
Nieprzestrzeganie przepisów BHP przez pracodawców, oszukiwanie na umowach o prace, mobbing pracy, puszczanie na urlopy wg widzimisię firmy, faworyzowanie lizusów kierowników, zaniżanie pensji, brak, zmowa pracodawców jak płacić pensję, nie dawanie umów i propozycje prac na czarno, niepłacenie wypłat na czas - czy to widzą KAMERY miejskiego biznesu? Ja się pytam; -D a oni z błahymi problemikami, a mafie nadal swoje robią i nikt im nic nie zrobi, bo się boją a nijakiego człowieka to prościej...
(2025.04.23)

info

6  
  3
Może radny Traks wyśle tam prawicową straż obywatelską? Skoro powstała taka formacja to będzie od razu pilnowała porządku w naszym mieście i powstrzymywała polskich łobuzów
(2025.04.23)

info

4  
  2
Ty artykuł przeczytałeś? Czy zadowoliłeś się lekturą komentarzy (w większości nie na temat) oraz obejrzeniem zdjęcia?
(2025.04.23)
@2084 - Ale bełkot. Kamerki tam są w innym celu, ale przy okazji mogą obserwować takich niepewnych osobników jak ty. A u nas ulicami rządzą biali "inżynierowie" jak ty.
(2025.04.23)
Dokładnie to samo. mam, . odsyłają gdzie indziej, . w weekendy nie pracują. Dzielnicowy odpowiada jak. za. kare, spotkać się nie chce, odbija piłeczkę. Sprawia że czuję się nieswojo, wydaje się być wkurzony że ja dzwonię. Jakby bronił tych co lamia prawo. Nie rozumiem więc od czego on jest?
Kqrkekek (2025.04.23)
A jakoś kłusowników na bulwarach, na starówce nie widzą? Wystarczy wysłać patrol na Stare Miasto i można budżet miasta zdecydowanie poprawić.
(2025.04.23)

info

4  
  0
@Kqrkekek - Moim zdaniem dzielnicowi boją się robić cokolwiek. Biorą kasę i siedzą w papierkach. I modlą się aby nikt nie poprosił o pomoc. A jeśli nawet to sugerują 112.
(2025.04.23)