UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@2084 - Ale bełkot. Kamerki tam są w innym celu, ale przy okazji mogą obserwować takich niepewnych osobników jak ty. A u nas ulicami rządzą biali "inżynierowie" jak ty.


Anuluj