UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że gdy zgłasza się kradzież własności i na kamerach widać to nie jest to upubliczniane. Służby oczekują, że wskaże się podejrzanych. (A jak? Kiedy to są jacyś przechodnie złodzieje)
Szkoda, że gdy zgłasza się kradzież własności i na kamerach widać to nie jest to upubliczniane. Służby oczekują, że wskaże się podejrzanych. (A jak? Kiedy to są jacyś przechodnie złodzieje)