UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dzwonie do strazy miejskiej z problemem i od razu czuję że jestem zbyteczny że mam gdzie indziej zadzownic, odsyłają na policję, ja dzwonie do dzielnicowego zakapowac a oni mi mówi że on nie jest od tego i mam do patrolu dzwonić :0 chory system, dlatego jest jak jest, spychalstwo a pensja leci i szybsza emerytura :) zyć nie umeirać