68
23.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zielony Elbląg
(2025.04.23)

info

0  
  5
Spisiony elblong
(2025.04.23)

info

5  
  5
Czarny katobląg
(2025.04.23)

info

6  
  6
Brunatny pisblong
(2025.04.23)

info

6  
  6
mamy tyle kamer w miescie a ustalenie samochodu i kirowców którzy jechali za zabitym od maczet graniczy z cudem.. mamy tyle kamer ale jak ktos ci zarysuje samochod to nie licz ze znajdziesz, mamy tyle kamer ale służa one do nagrywania dzieci jak maża po murkach
rece mi opadły (2025.04.23)

info

12  
  0
Dajcie porządną kasę, a nie najniższą to znajdą się ludzie, którzy ogarną te 300 kamer. Oczywiście zmiany po najwyżej 8 h.
Ksgdurv (2025.04.23)

info

0  
  4
BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.
(2025.04.23)
No trudno żeby w Elblągu rozróby robili hoolsi Galatasaray.
(2025.04.23)
Pod PKP i niedaleko sądu wisi po 7 kamer jednym słupie, każda z zasięgiem 360 stopni. Jakby je mądrze poprzenosić to z pół miasta opi****lą :D
(2025.04.23)

info

2  
  1
Ty się ciesz że pisowski portel cenzuruje wiele wpisów na temat tego co wasze pasterze odjaniepawlają
Portel broni pasterzy (2025.04.23)