A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zielony Elbląg
Spisiony elblong
Czarny katobląg
Brunatny pisblong
mamy tyle kamer w miescie a ustalenie samochodu i kirowców którzy jechali za zabitym od maczet graniczy z cudem.. mamy tyle kamer ale jak ktos ci zarysuje samochod to nie licz ze znajdziesz, mamy tyle kamer ale służa one do nagrywania dzieci jak maża po murkach
Dajcie porządną kasę, a nie najniższą to znajdą się ludzie, którzy ogarną te 300 kamer. Oczywiście zmiany po najwyżej 8 h.
BRAWO PORTEL. Najpierw artykuł o miłych panach z dalekiej zagranicy robiących zdjęcia dzieciom i sugerowanie różnych rzeczy złym mieszkańcom i prawicowym radnym, a teraz o przykładach patologii miejscowej, dla przeciwwagi ? ocieplania wizerunku przybyszom ? i tradycyjny brak reakcji na posty gimbazy i lewactwa obrażającego katolików, prawicę. Spamerzy od bzdur i łajdackich obrazków na łamach Portelu maja sie dobrze.
No trudno żeby w Elblągu rozróby robili hoolsi Galatasaray.
Pod PKP i niedaleko sądu wisi po 7 kamer jednym słupie, każda z zasięgiem 360 stopni. Jakby je mądrze poprzenosić to z pół miasta opi****lą :D
Ty się ciesz że pisowski portel cenzuruje wiele wpisów na temat tego co wasze pasterze odjaniepawlają