Wybrany wątek opinii

Gość w kominiarce i torebce xDDDD niezły gangster z tego zniewieściałego chłopca
(2025.04.23)
on jak wychodzi w miasto to zapina pasy
johny bee (2025.04.23)
To nie kominiarka tylko kaptur a torby nosili zawsze mężczyźni (do pracy itp) a kobiety od nich ściągnęły noszenie torebek. Obecnie kobiety noszą głównie plecaki. Warto znać trochę historii. Po za tym moda i styl nie ma nic wspólnego z tym jakim ktoś jest człowiekiem. Tym bardziej osoba niepozornie ubrana może być bardziej niebezpieczna.
(2025.04.23)
Widzę chłopaka który ściera napis. Gdzie są gangsterzy? moze nie spodobał mu się napis, który ktoś namalował
(2025.04.23)
Ty artykuł przeczytałeś? Czy zadowoliłeś się lekturą komentarzy (w większości nie na temat) oraz obejrzeniem zdjęcia?
(2025.04.23)
To kaptur a nie kominiarka a torebka świadczy że to dobry i normalny chłopak. Prawaki zaraz by pałami gonili.
(2025.04.24)
Powrót do komentarzy