Wybrany wątek opinii
Gość w kominiarce i torebce xDDDD niezły gangster z tego zniewieściałego chłopca
Do moderacji
Odpowiedz
28
9
on jak wychodzi w miasto to zapina pasy
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
To nie kominiarka tylko kaptur a torby nosili zawsze mężczyźni (do pracy itp) a kobiety od nich ściągnęły noszenie torebek. Obecnie kobiety noszą głównie plecaki. Warto znać trochę historii. Po za tym moda i styl nie ma nic wspólnego z tym jakim ktoś jest człowiekiem. Tym bardziej osoba niepozornie ubrana może być bardziej niebezpieczna.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Widzę chłopaka który ściera napis. Gdzie są gangsterzy? moze nie spodobał mu się napis, który ktoś namalował
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Ty artykuł przeczytałeś? Czy zadowoliłeś się lekturą komentarzy (w większości nie na temat) oraz obejrzeniem zdjęcia?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
To kaptur a nie kominiarka a torebka świadczy że to dobry i normalny chłopak. Prawaki zaraz by pałami gonili.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0