UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kqrkekek - Moim zdaniem dzielnicowi boją się robić cokolwiek. Biorą kasę i siedzą w papierkach. I modlą się aby nikt nie poprosił o pomoc. A jeśli nawet to sugerują 112.
@Kqrkekek - Moim zdaniem dzielnicowi boją się robić cokolwiek. Biorą kasę i siedzą w papierkach. I modlą się aby nikt nie poprosił o pomoc. A jeśli nawet to sugerują 112.