UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kqrkekek - Moim zdaniem dzielnicowi boją się robić cokolwiek. Biorą kasę i siedzą w papierkach. I modlą się aby nikt nie poprosił o pomoc. A jeśli nawet to sugerują 112.


Anuluj