UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzwonie do strazy miejskiej z problemem i od razu czuję że jestem zbyteczny że mam gdzie indziej zadzownic, odsyłają na policję, ja dzwonie do dzielnicowego zakapowac a oni mi mówi że on nie jest od tego i mam do patrolu dzwonić :0 chory system, dlatego jest jak jest, spychalstwo a pensja leci i szybsza emerytura :) zyć nie umeirać