UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może radny Traks wyśle tam prawicową straż obywatelską? Skoro powstała taka formacja to będzie od razu pilnowała porządku w naszym mieście i powstrzymywała polskich łobuzów
Może radny Traks wyśle tam prawicową straż obywatelską? Skoro powstała taka formacja to będzie od razu pilnowała porządku w naszym mieście i powstrzymywała polskich łobuzów