68
23.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokładnie to samo powiedziałam do znajomej osoby po "dojściu do siebie" po rozmowie z dzielnicowym... pół dnia mnie taki niesmak trzymał. On sam. mi powiedział ( cytat)" on woli nie mieć takich telefonów jak ten".. rozumiecie to? No rozwalił mnie ten dzielnicowy
Kqrkekek (2025.04.23)
Bo są widoczni w ciemnościach xD
Bartosik (2025.04.23)
A komu teraz chce się pracować? To się nie opłaca! Mówią, że tylko idioci pracują.
Bartosik (2025.04.23)
kogo to wogole ochodzi, ta olaneta schodzi na psy, powinna walnąć asteroida i wyczyścić te planete z ludzi, tylko o tym marze i tyleko tego chce
666 (2025.04.23)
@Kqrkekek - może pani zgłaszac i tak nikt nie zareaguje ani policja ani staraż moze Pani dzwonić pisać nawet nikt nie odpowiada pisałem do komendanta Straży miejskiej zero bez odpisu tak jakby to była prywatna ich formacja
(2025.04.23)
dzwoniłem ze auta stoja na trawnikach trawnik przypomina juz klepisko funkcjonariusz strazy powieedział że jak juz nie ma trawnika to oni nie przyjadą ale tłumaczę ze to własnie ci co na nim parkują go zniszczyli a on swoje nie ma trawnika nie ma interwencji
(2025.04.23)
Wg NIK powinno być jeden strażnik na szesnaście czy osiemnaście kamer. My mamy 300 kamer i jednego strażnika, jedną parę oczu.. Więc jest bardzo żle, bo oszczędza się na personelu. A czy trzeba być Straznikiem Miejskim, by obserwować kamery, nie wystarczy w miarę inteligentny 65 letni emeryt, czy emerytka ? A po za tym czemu do tej pory nie ma kamery na Pasażu Gwiezdna ?
(2025.04.23)

info

1  
  0
@Pisowskie wzorce z Chin - Ale nie zrobił. A taki tusku z koleżnką orsulką pewnie zrobi. Wystarczy że lewusy zechcą to przegłosują, tak jak inwigilowanie poprzez korzystanie z kart płatniczych a nie z gotówki.
(2025.04.23)
Udowodnij swoje słowa
(2025.04.23)
I niech tak zostanie.
(2025.04.24)

info

0  
  1