UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Łapy precz od Bażantarni! Projekt wschodnia nalezy jak najszybciej zaniechac a odpowiedzialnych za wybetonowanie obecnego odcinka do lesniczowki ukarac za niegospodarnosc na minimum 10 lat odsiadki. Ludzie kto to widział prowadzic ruchliwa obwodnice przez ten piekny las miejski. We lbach sie tym POwcom POprzewracało!
Jawamwójtaniewybierałem