UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak tak budowa budować i tak "genialnie" zbudowali sąd na Płk Dąbka że nie ma miejsc parkingowych dla ludzi !! Jak budować to z GŁOWĄ !!!! a nie budowanie dal samego budowania, to ma służyć dla ludzi a nie utrudniać im życie !