UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak tak budowa budować i tak "genialnie" zbudowali sąd na Płk Dąbka że nie ma miejsc parkingowych dla ludzi !! Jak budować to z GŁOWĄ !!!! a nie budowanie dal samego budowania, to ma służyć dla ludzi a nie utrudniać im życie !