UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto pisze te komętarze w godzinach pracy? Za robotę się wziąć a wy jak za ko. uny czy się stoi zy się lerzy kasa w budżetówce się nalerzy.


Anuluj