Wybrany wątek opinii

Strach się bać co będzie teraz na ulicy Saperów. W godzinach szczytu smród spalin od stojących w korkach samochodów już teraz włazi mi do mieszkania. Co będzie jak zrobią dwukierunkową 13 Pułku? Róbcie tę obwodnicę jak najszybciej a nie dyskutujcie!
(2025.04.09)
Nie mówiąc o wyjeździe z ulic Szwoleżerów czy Ułańskiej....
Karla681 (2025.04.09)
"Będziemy też obserwowali, jak odciąży się 13 Pułku, to będzie taki pierwszy nasz próbnik" - Prezydencie pseudo przekierowanie ruchu z Bema spowoduje korek na zjeździe Bema w Saperów przy pętli tramwajowej - pas zjazdowy krótki, 3-4auta i piąte blokuje ruch na Bema. Miejsca brak na wydłużenie zjazdu. Nieświadomie "sprytny" plan miasta na budowanie ulicy Wschodniej w najszybszym i najtańszym wariancie3 - tworząc kolejne zatory na Bema. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zator Zjazd Bema w Saperów (2025.04.10)
Powrót do komentarzy