UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwójtaniewybierałem - Ech, ty sam jesteś obwodnica a skoro udziału w wyborach nie bierzesz to zamilknij bo nie masz moralnego prawa zabierać głosu


Anuluj