A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Młodzi przeciw pis - Jaki haracz emerytom? Gdyby nie obecni emeryci nie byłoby ciebie, a Polska byłaby wciąż pod radzieckim zaborem. Ja płacę haracz na 800+, żadnych dodatków nie miałam nawet tzw. rodzinnego nie otrzymywałam za zbyt wysokie zarobki (przychody w rodzinie). Dzieci utrzymaliśmy sami i zadbaliśmy o ich wykształcenie. Jakich programów rozdawniczych jesteś beneficjentem?
No tak, starsze pokolenia gdyby miały dostęp do telefonu, internetu i mcdonalda w przystępnej cenie to by wzgardziły. he
Jesteś odważny, ale ta bryczka to czysta głupota.
"Miejsce dla młodych?" Całkiem fajne miejsce było na Gęsiej Górze. Najmocniejszy nacisk na słówko BYŁO ! Ten chlew, który tam jest obecnie to z całą pewnością staruchy zrobiły...
@Młodzi przeciw pis - Ty już zacząłeś odkładać na swoją emeryturę i świadczenia z ZUS będziesz miał w głębokim poważaniu.
Większość młodych ludzi jest tutaj tymczasem. Po maturze wyjeżdżają i nie wracają. Tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia. Nie mają poczucia sprawczości w Elblągu.
Gdyby austriacki malarz nie rozpętał piekła na świecie, ruskie czołgi nie musiałby jechać na Berlin, nie byłoby czerwonego zaboru w Polsce, moi dziadkowie nie spotkaliby się w Elblągu po wojnie, mój ojciec by się nie urodził i nie byłoby mnie na świecie. Twoje przypisywanie zasług emerytom sięga trochę dalej, a tym samym odbiera im te zasługi, które tak dzielnie przypisujesz. Zapamiętaj sobie raz na zawsze. Płacili 12 składek w roku. DWANAŚCIE! Nie 13,nie 14,tylko 12.Wszystko co jest ponad 12,jest dla obecnie pracujących haraczem.
A kiedyś Elbląg był miastem młodych ludzi. Ale to byli inni ludzie, inny czas. Chciało im się żyć. Kreatywni. Z ludzką inteligencją a nie sztuczną.
Mnie gryzie że 30 % Polaków woli Związek Radziecki niż Unię Europejską