47
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Młodzi przeciw pis - Jaki haracz emerytom? Gdyby nie obecni emeryci nie byłoby ciebie, a Polska byłaby wciąż pod radzieckim zaborem. Ja płacę haracz na 800+, żadnych dodatków nie miałam nawet tzw. rodzinnego nie otrzymywałam za zbyt wysokie zarobki (przychody w rodzinie). Dzieci utrzymaliśmy sami i zadbaliśmy o ich wykształcenie. Jakich programów rozdawniczych jesteś beneficjentem?
(2025.03.27)
No tak, starsze pokolenia gdyby miały dostęp do telefonu, internetu i mcdonalda w przystępnej cenie to by wzgardziły. he
(2025.03.27)
Jesteś odważny, ale ta bryczka to czysta głupota.
GłębokaMyśl (2025.03.27)
"Miejsce dla młodych?" Całkiem fajne miejsce było na Gęsiej Górze. Najmocniejszy nacisk na słówko BYŁO ! Ten chlew, który tam jest obecnie to z całą pewnością staruchy zrobiły...
GłębokaMyśl (2025.03.27)

info

5  
  1
@Młodzi przeciw pis - Ty już zacząłeś odkładać na swoją emeryturę i świadczenia z ZUS będziesz miał w głębokim poważaniu.
GłębokaMyśl (2025.03.27)
Większość młodych ludzi jest tutaj tymczasem. Po maturze wyjeżdżają i nie wracają. Tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia. Nie mają poczucia sprawczości w Elblągu.
Hm. (2025.03.27)

info

4  
  0
Gdyby austriacki malarz nie rozpętał piekła na świecie, ruskie czołgi nie musiałby jechać na Berlin, nie byłoby czerwonego zaboru w Polsce, moi dziadkowie nie spotkaliby się w Elblągu po wojnie, mój ojciec by się nie urodził i nie byłoby mnie na świecie. Twoje przypisywanie zasług emerytom sięga trochę dalej, a tym samym odbiera im te zasługi, które tak dzielnie przypisujesz. Zapamiętaj sobie raz na zawsze. Płacili 12 składek w roku. DWANAŚCIE! Nie 13,nie 14,tylko 12.Wszystko co jest ponad 12,jest dla obecnie pracujących haraczem.
DasModel (2025.03.27)
A kiedyś Elbląg był miastem młodych ludzi. Ale to byli inni ludzie, inny czas. Chciało im się żyć. Kreatywni. Z ludzką inteligencją a nie sztuczną.
:)) (2025.03.27)

info

6  
  0
Mnie gryzie że elblong to miasto chciwych emerytów. Ci egoiści grabią wszystko dla siebie. Niestety pisowscy seniorzy stanowią większość w tym mieście i dlatego zamiast inwestować w młodzież rządzący inwestują w seniorów. Wczoraj portel o tym pisał " Zdecydują o projekcie wspierającym seniorów"
Miasto chciwych emerytów (2025.03.27)
Mnie gryzie że 30 % Polaków woli Związek Radziecki niż Unię Europejską
Młody patriota (2025.03.27)

info

5  
  7