Wybrany wątek opinii

Dzisiejsza młodziez to lenie zapatrzone w telefony i gry komputerowe, dać im 3 metrowy kabel do ładowarki, torbę żarcia z McDonalda i jakby ich nie było. Nie potrafią nic robić, nawet wbić gwoździa czy zmienić wiertła, pokolenie Z to stracone pokolenie. Myślą że pieniążki same im będą wpadać do kieszonki.
(2025.03.27)
Chyba boli co? Jestem trochę starszy od nich, ale śmiać mi się chce z takich komentarzy Januszy ekspertów. Jak ktoś potrafi i dobrze kombinuje, to niech mu się wiedzie, niż miałby cały życie stracić na etacie za cztery tysiące złotych w Elblągu.
jdjd (2025.03.27)
Obecna młodzież w większości która ma ponad 20 lat niżej intelektualnie stoi jak dzieci-młodzież 12 letnia w 1982 roku. Wiedzie, percepcja poradność życiowa, rozwiązywanie problemów obecni 20 latkowie do pięt nie dorastają 12 -14 latkowi z pierwszej połowy lat'80
(2025.03.27)
@jdjd - W Elblągu trzeba mieć znajomości i układy żeby znaleźć dobrze płatną pracę a potem to dopiero są kombinacje.
(2025.03.27)
@jdjd - Ot mądrości, najlepiej całe życie kombinować i na czyimś garbie się dorabiać, później przyjdzie starość i płacz że całe życie kombinował i teraz nic nie ma.
Gnoom (2025.03.27)
Szczera prawda!
(2025.03.27)
Prawda
(2025.03.27)
No tak, starsze pokolenia gdyby miały dostęp do telefonu, internetu i mcdonalda w przystępnej cenie to by wzgardziły. he
(2025.03.27)
A kto jest temu winny... tamci nastolatkowie z lat 80' :)
(2025.03.28)
Powrót do komentarzy