Wybrany wątek opinii
Dzisiejsza młodziez to lenie zapatrzone w telefony i gry komputerowe, dać im 3 metrowy kabel do ładowarki, torbę żarcia z McDonalda i jakby ich nie było. Nie potrafią nic robić, nawet wbić gwoździa czy zmienić wiertła, pokolenie Z to stracone pokolenie. Myślą że pieniążki same im będą wpadać do kieszonki.
Do moderacji
Odpowiedz
42
31
Chyba boli co? Jestem trochę starszy od nich, ale śmiać mi się chce z takich komentarzy Januszy ekspertów. Jak ktoś potrafi i dobrze kombinuje, to niech mu się wiedzie, niż miałby cały życie stracić na etacie za cztery tysiące złotych w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
26
Obecna młodzież w większości która ma ponad 20 lat niżej intelektualnie stoi jak dzieci-młodzież 12 letnia w 1982 roku. Wiedzie, percepcja poradność życiowa, rozwiązywanie problemów obecni 20 latkowie do pięt nie dorastają 12 -14 latkowi z pierwszej połowy lat'80
Do moderacji
Odpowiedz
26
10
@jdjd - W Elblągu trzeba mieć znajomości i układy żeby znaleźć dobrze płatną pracę a potem to dopiero są kombinacje.
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
@jdjd - Ot mądrości, najlepiej całe życie kombinować i na czyimś garbie się dorabiać, później przyjdzie starość i płacz że całe życie kombinował i teraz nic nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Szczera prawda!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Prawda
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
No tak, starsze pokolenia gdyby miały dostęp do telefonu, internetu i mcdonalda w przystępnej cenie to by wzgardziły. he
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
A kto jest temu winny... tamci nastolatkowie z lat 80' :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1