47
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuję ich wysłać na przeszkolenie wojskowe
(2025.03.27)
o pokolenie zdalnie nauczane wyjątkowo opornie nastawione do życia nie mają pojęcia ani do pracy ani do nauki nastawieni do życia negatywnie. Brak własnej inicjatywy i działania czekaja po prostu na mannę z nieba, tak jak tu kolega pisał dobry telefon w który patrzą jak bóstwo jakieś prochy narkotyki żeby głowa się pośmiała i żarcie Mc donald lub kebab wszystko inne odpada, do tego ciuchy jakiś tatuaż żeby wyróżnić się z tłumu ciężkie pokolenie do współżycia. Brak u nich radości z życia choć ludzie młodzież zachowują się jak dziadkowie do tego wulgarni czasem stważający zagrożenie
(2025.03.27)

info

19  
  3
Szczera prawda!
(2025.03.27)
Prawda
(2025.03.27)
Młodzież nie potrafiła by wskazać Elbląga na mapie hue hue
(2025.03.27)

info

8  
  2
Jak najszybciej i wszędzie gdzie się da wdrażać sztuczną inteligencję.
(2025.03.27)

info

4  
  2
Nie bierz wszystkich swoją miarą, urodziłem się w 2000 r. , aktualnie skończyłem studia zaoczne, pracowałem na etacie a teraz mam własną działalność, mieszkanie co prawda w kredycie, ale uzyskalem go mając 22 lata, splacam go, działalność gospodarczą i w tym miesiącu odebrałem nowy samochód za 140 tyś zł z salonu. Nie dużo ale.... czy jestem stracony? Nie czuje się tak...
(2025.03.27)
Mnie jako młodzież gryzie to że przez pis mamy pisflacje i ceny w sklepach wyższe niż w Niemczech. Prąd mamy 3x droższy niż młodzież w Hiszpanii i do tego muszę płacić haracz emerytom
Młodzi przeciw pis (2025.03.27)
no jesteś człowiekiem sukcesu. kredyt na chatę, bryka w najem. nie masz nic, prócz zobowiązań
Jacyna (2025.03.27)
Dzisiejsza młodzież kompletnie nie radzi sobie z życiem.
(2025.03.27)

info

8  
  2