A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuję ich wysłać na przeszkolenie wojskowe
o pokolenie zdalnie nauczane wyjątkowo opornie nastawione do życia nie mają pojęcia ani do pracy ani do nauki nastawieni do życia negatywnie. Brak własnej inicjatywy i działania czekaja po prostu na mannę z nieba, tak jak tu kolega pisał dobry telefon w który patrzą jak bóstwo jakieś prochy narkotyki żeby głowa się pośmiała i żarcie Mc donald lub kebab wszystko inne odpada, do tego ciuchy jakiś tatuaż żeby wyróżnić się z tłumu ciężkie pokolenie do współżycia. Brak u nich radości z życia choć ludzie młodzież zachowują się jak dziadkowie do tego wulgarni czasem stważający zagrożenie
Szczera prawda!
Prawda
Młodzież nie potrafiła by wskazać Elbląga na mapie hue hue
Jak najszybciej i wszędzie gdzie się da wdrażać sztuczną inteligencję.
Nie bierz wszystkich swoją miarą, urodziłem się w 2000 r. , aktualnie skończyłem studia zaoczne, pracowałem na etacie a teraz mam własną działalność, mieszkanie co prawda w kredycie, ale uzyskalem go mając 22 lata, splacam go, działalność gospodarczą i w tym miesiącu odebrałem nowy samochód za 140 tyś zł z salonu. Nie dużo ale.... czy jestem stracony? Nie czuje się tak...
Mnie jako młodzież gryzie to że przez pis mamy pisflacje i ceny w sklepach wyższe niż w Niemczech. Prąd mamy 3x droższy niż młodzież w Hiszpanii i do tego muszę płacić haracz emerytom
no jesteś człowiekiem sukcesu. kredyt na chatę, bryka w najem. nie masz nic, prócz zobowiązań
Dzisiejsza młodzież kompletnie nie radzi sobie z życiem.