UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Młodzi przeciw pis - Jaki haracz emerytom? Gdyby nie obecni emeryci nie byłoby ciebie, a Polska byłaby wciąż pod radzieckim zaborem. Ja płacę haracz na 800+, żadnych dodatków nie miałam nawet tzw. rodzinnego nie otrzymywałam za zbyt wysokie zarobki (przychody w rodzinie). Dzieci utrzymaliśmy sami i zadbaliśmy o ich wykształcenie. Jakich programów rozdawniczych jesteś beneficjentem?


Anuluj