UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość młodych ludzi jest tutaj tymczasem. Po maturze wyjeżdżają i nie wracają. Tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia. Nie mają poczucia sprawczości w Elblągu.
Hm.
Większość młodych ludzi jest tutaj tymczasem. Po maturze wyjeżdżają i nie wracają. Tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia. Nie mają poczucia sprawczości w Elblągu.
Hm.