UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość młodych ludzi jest tutaj tymczasem. Po maturze wyjeżdżają i nie wracają. Tak jest od wielu lat i nic się nie zmienia. Nie mają poczucia sprawczości w Elblągu.

Hm.

Anuluj