UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mnie gryzie że elblong to miasto chciwych emerytów. Ci egoiści grabią wszystko dla siebie. Niestety pisowscy seniorzy stanowią większość w tym mieście i dlatego zamiast inwestować w młodzież rządzący inwestują w seniorów. Wczoraj portel o tym pisał " Zdecydują o projekcie wspierającym seniorów"
Miasto chciwych emerytów