47
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Głupota nie ma skrzydeł, a szkoda bo gdyby miała to większość tych komentarzy wraz z ich tfurcami frunęłaby prosto w niebo.
(2025.03.27)

info

5  
  0
twoje zdanie jest tutaj najmniej ważne haha
(2025.03.27)

info

0  
  0
Roszczenia, roszczenia, roszczenia... czego innego spodziewać się po zoomerach?
(2025.03.27)

info

5  
  2
@Młodzi przeciw pis - no właśnie wzorcowo pokazałeś jak nisko stoicie intelektualnie, DNO
(2025.03.27)
@Miasto chciwych emerytów - 100 procent racji.
antyStarzec (2025.03.27)
@Jacyna - Noo widzisz. Bo wszystko, kredyty, leasingi, najmy są dla ludzi. Dla mądrych ludzi. Dzięki temu że ja wiem jak z tego korzystać niedługo będę się budował a ty jesteś tak gdzie jesteś czyli na portalu miejskim i krytykujesz wszystko i wszystkich.
(2025.03.27)
Najważniejsze są dni których jeszcze nie znamy ?
a63 (2025.03.27)

info

0  
  0
Temat morze... Kiedyś i ja byłem młodym nastolatkiem, kiedyś była budka z telefonem na żeton, kiedyś był kasę jak Grundig itd, itp. Zawsze dostosowujemy się do danego czasu, rozwoju. Też bym chciał komórkę i internet 50 lat temu ale nie było o tym nawet wyobraźni co nie oznacza że było źle, przeciwnie była nauka z atlasu a nie ściąganie z google, tamta nauka pozostała w pamięci dzisiejsza jest pamięciowa na miesiąc. Nie ma sensu porównywać czasu przeszłego z obecnym bo za chwilę czas przyszły zaszokuje. Musimy znaleźć kompromis i wzajemnie się szanować bo egoizm zniszczy wszystkich.
a63 (2025.03.27)

info

3  
  1
Jeden problem to wykluczenie komunikacyjne i nie winię za to gmin, ale braku odgórnie przyznawanych środków dla gmin, których nie stać na ten wydatek, drugim jest brak fajnej oferty dla młodzieży. Nie po Macach czy galeriach powinny się szlajać te dzieciaki, ale raczej mieć coś w rodzaju świetlicy, czynnej w godzinach otwarcia szkół, np. przy bibliotekach, z fajnym wyposażeniem, z dekoracjami, które mogliby wykonać sami, pracując w grupie, z grami, książkami, komiksami, fajnymi animatorami (ale nie na siłę). Te młode osoby mogłyby pod dyskretnym okiem bezpiecznie spędzać popołudnia, bez wybierania między dżumą a cholerą, jak oceniam te komercyjne miejsca, które nie rozwijają, a odmóżdżają.
(2025.03.27)

info

3  
  0
@Miasto chciwych emerytów - Podnieciłeś się głupim komentarzem i łapkami w górę i w dół, jakby to miało jakieś znaczenie. Ludzie zaminusowali ten komentarz, bo to tani, populistyczny slogan bez żadnej treści, a nie dlatego, że nie chcą "inwestować w młodych", cokolwiek by to miało oznaczać.
(2025.03.28)