UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Miejsce dla młodych?" Całkiem fajne miejsce było na Gęsiej Górze. Najmocniejszy nacisk na słówko BYŁO ! Ten chlew, który tam jest obecnie to z całą pewnością staruchy zrobiły...

GłębokaMyśl

Anuluj