UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Miejsce dla młodych?" Całkiem fajne miejsce było na Gęsiej Górze. Najmocniejszy nacisk na słówko BYŁO ! Ten chlew, który tam jest obecnie to z całą pewnością staruchy zrobiły...
GłębokaMyśl
"Miejsce dla młodych?" Całkiem fajne miejsce było na Gęsiej Górze. Najmocniejszy nacisk na słówko BYŁO ! Ten chlew, który tam jest obecnie to z całą pewnością staruchy zrobiły...
GłębokaMyśl