UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby austriacki malarz nie rozpętał piekła na świecie, ruskie czołgi nie musiałby jechać na Berlin, nie byłoby czerwonego zaboru w Polsce, moi dziadkowie nie spotkaliby się w Elblągu po wojnie, mój ojciec by się nie urodził i nie byłoby mnie na świecie. Twoje przypisywanie zasług emerytom sięga trochę dalej, a tym samym odbiera im te zasługi, które tak dzielnie przypisujesz. Zapamiętaj sobie raz na zawsze. Płacili 12 składek w roku. DWANAŚCIE! Nie 13,nie 14,tylko 12.Wszystko co jest ponad 12,jest dla obecnie pracujących haraczem.
DasModel