UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedyś Elbląg był miastem młodych ludzi. Ale to byli inni ludzie, inny czas. Chciało im się żyć. Kreatywni. Z ludzką inteligencją a nie sztuczną.

:))

Anuluj