UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedyś Elbląg był miastem młodych ludzi. Ale to byli inni ludzie, inny czas. Chciało im się żyć. Kreatywni. Z ludzką inteligencją a nie sztuczną.
:))
A kiedyś Elbląg był miastem młodych ludzi. Ale to byli inni ludzie, inny czas. Chciało im się żyć. Kreatywni. Z ludzką inteligencją a nie sztuczną.
:))