UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie gryzie że elblong to miasto chciwych emerytów. Ci egoiści grabią wszystko dla siebie. Niestety pisowscy seniorzy stanowią większość w tym mieście i dlatego zamiast inwestować w młodzież rządzący inwestują w seniorów. Wczoraj portel o tym pisał " Zdecydują o projekcie wspierającym seniorów"
Miasto chciwych emerytów