Wybrany wątek opinii

Mnie gryzie że elblong to miasto chciwych emerytów. Ci egoiści grabią wszystko dla siebie. Niestety pisowscy seniorzy stanowią większość w tym mieście i dlatego zamiast inwestować w młodzież rządzący inwestują w seniorów. Wczoraj portel o tym pisał " Zdecydują o projekcie wspierającym seniorów"
Miasto chciwych emerytów (2025.03.27)
@Miasto chciwych emerytów - 100 procent racji.
antyStarzec (2025.03.27)
@Miasto chciwych emerytów - Podnieciłeś się głupim komentarzem i łapkami w górę i w dół, jakby to miało jakieś znaczenie. Ludzie zaminusowali ten komentarz, bo to tani, populistyczny slogan bez żadnej treści, a nie dlatego, że nie chcą "inwestować w młodych", cokolwiek by to miało oznaczać.
(2025.03.28)
Powrót do komentarzy