93
01.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polskie rolnictwo zosranie nie bawem wygaszone. Nie po to kraje unii zainwestowały w Upadlinę miliardy euro, aby teraz nie móc tym biologicznym syfem zslać Europy. Pszenica jest po 700 za tonę a rolasy się cieszą, że im dobrze bo dopłaty mają. Już nie długo skończą się dopłaty i polskie rolnictwo. Karty są już rozdane, tylko tego nie widzą.
Gaweł (2024.12.03)
@Gaweł - Nie tylko rolnictwo, bo również produkcja przemysłowa i transport. Samochód będzie dobrem luksusowym jak za socjalizmu tylko dla notabli. Szarego człowieka wrzuci się fo zbiorówki. Europa stanie się skostnislym skansenem... ale będziemy mieli czyste powietrze, bowiem rozpościerać się będzie nas nami niewidzialny namiot, ograniczajacy emisję zanieczyszczeń z całego świata. A wszyscy ludzie będą szczęśliwi i uśmiechnięci, bo będą prawdziwymi unijczykami, bo narody to już przestarzały wymysl.
OjroPejczyk (2024.12.03)
niech sobie protestuja ale w oborach a nie na ulicy brak im robty to w głowie głupoty czemu my mamy cierpieć niech ida pod urząd
(2024.12.03)

info

2  
  0
imi już esie nie chce nic robić dopłaty do paliwa, do nawozów, dopłaty z Uni do ziemiczego jescze chcecie dopłat chyba do prezerwtyw niedługo zony to będzie wam zapładniał inseminator jesteście tak leniwi nic nie robić tylko kasa za głupie jabłko chcecie 6zł a banany 3 co jeszcze w głowach wam się miesza to z biedy pokupiliście te potęrzne ciągniki jak wam miasto nie wyprodukuje będziecie jeździć ale na krowach i będziecie chodzić z gołym tyłkiem a teraz tacy bohaterzy? weźcie się za robote a nie liczcie na mannę z nieba nieroby
Grażyna12 (2024.12.03)

info

3  
  0
Zadam proste pytanie - Jak można zrobić coś dobrego... robiąc niewinnym ludziom krzywdę? Wszystko co osiągniecie, krzywdząc i przeszkadzając ludziom, świadczy tylko o WAS. Działacie jak PIS, wy niby rolnicy. żegnam
N.p. (2024.12.03)

info

2  
  0
@RolnikStones - Te drogie samochody ciągniki to są kredyty nik za darmo nie daje. Zamien się z rolnikiem jak uważasz że mają luksus
Niemiła rolniczka (2024.12.03)
Z kad tyle jadu ludzie macie, kuźwa tragedia za łyżkę miodu byście utopili. Zastanówcie się czasami nad własnym losem i jadem. Widać że zazdrość jest w ludziach wszechobecna. Wstyd Polaku.
Niemiła rolniczka (2024.12.03)
@OjroPejczyk - W Polsce będą ciągane ołtarze na kołach głównymi drogami i nikt nie będzie miał prawa ich wyprzedzić. Plamy na szybie znowu staną się cudem i zjadą się tam miliony światłych ludzi szukać ozdrowienia. Grupa cwaniaków będzie żyła w przepychu, a szary obywatel będzie cieszył się z wiary. Takiej Polski wam cwaniaki potrzeba, wiem o tym.
N.p. (2024.12.03)
@Niemiła rolniczka - Biedy Wam zazdrościmy? Tam Wam źle? To chcesz nam obwieścić. Czy mieszczuchy blokują wsie jak za mało zarabiają? Czy widziała protest przedsiębiorców blokujących przejazd na wsi bo branże są nierentowne? Sznury wiejskie. Mandaty powinny się posypać w każdej strefie miasta gdzie obowiązuje zakaz wjazdu pojazdami rolniczymi.
Marcin40 (2024.12.03)
@Niemiła rolniczka - Mówisz o sobie i mentalności chłopa małorolnego? Miasto zablokować jak bez nas leżycie i kwiczycie. Kto produkty rolne kupuje? Może zagranica co dziwolągi. Jedź zalej ciągnik za 6,0 PLN wtedy pogadamy dopłaty do wszystkiego. Podatków żadnych. O ZUS małorolny nie słyszał.
Darecki42 (2024.12.03)