93
01.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nie rolnik - A co tu czytać geniuszu? Kawę pijesz? Banany kupujesz? Widziałeś banana po 7,00 PLN / kg jak polskie jabłko? Bo ja nie. Straszyć sobie Mercosurem możesz we wsi. Kasta rolników nam urosła. Wy byście chcieli zawsze mieć max ceny pojęcia nie ma o ekonomii. Nie pasuje sprzedaj ziemię chętni stoją w kolejce do uprawy. Tym Polakom się opłaca potrafią gospodarować.
Marcin40 (2024.12.03)
@Niemiła rolniczka - "Skąd tyle jadu ludzie macie, (poprawiłem błędy)" - Pewna rządząca do niedawna partia też każdą krytykę określała słowem "jad". Bardzo podejrzewam, że z rolnictwem to ty masz zero wspólnego pistrollu podszyty. Za PISem w przepaść, to wasze hasło,
N.p. (2024.12.03)
@zoffija - Zielony ład podpisał pis i morawiecki kobieto, chyba pamięć u ciebie słaba. poszukaj w internetach.
(2024.12.03)