UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niemiła rolniczka - Mówisz o sobie i mentalności chłopa małorolnego? Miasto zablokować jak bez nas leżycie i kwiczycie. Kto produkty rolne kupuje? Może zagranica co dziwolągi. Jedź zalej ciągnik za 6,0 PLN wtedy pogadamy dopłaty do wszystkiego. Podatków żadnych. O ZUS małorolny nie słyszał.
Darecki42