UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Niemiła rolniczka - Biedy Wam zazdrościmy? Tam Wam źle? To chcesz nam obwieścić. Czy mieszczuchy blokują wsie jak za mało zarabiają? Czy widziała protest przedsiębiorców blokujących przejazd na wsi bo branże są nierentowne? Sznury wiejskie. Mandaty powinny się posypać w każdej strefie miasta gdzie obowiązuje zakaz wjazdu pojazdami rolniczymi.
Marcin40