A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RolnikStones - Tylko że oni biorą kredyty i kuszą spłacać te luksusowe ciągniki bo nikt za darmo im tego nie daje. To weź człowieku sobie kredyt kup taki ciągnik i spłacaj a nie tylko mądrości swoje piszesz gówno wiedząc.
biedota z ciągnikami po 700 tysi; jedzie po dotacje na zimowe wakacje
Rolnik szuka pieniędzy, ... należy podnieść ceny o 100%, tylko wtedy zacznie im się opłacać, będą mogli mieć to 2-3 domy, 2-3 mercedesy i zyc jak paprykarz
Dobrze byłoby przeprowadzić protest pod Waszymi domami i gospodarstwami. Wtedy wspólnie z sąsiadami przyjechalibyśmy zblokować wsie i okoliczne gminy.
Jedzcie po tuska, kolodziejczaka i cala wierchuszke PO. nachodzcie ich codziennie. To oni odpowiadaja za zielony lad, calkowite poddanie polski niemieckiemu panowaniu
Szkoda że rolnicy nie protestowali jak drobny handel likwidowano, teraz stoją pod ścianą i muszą godzić się na warunki jakie im zagraniczna sieć podyktuje.
Niech jadą do swojego idola kaczora. Niech się mu postawią bo z tego co pamiętam głosowali na tą sektę.
@Patriota - Maestro czy kupujesz sobie ciągnik bo go nie potrzebujesz? Pomyśl czasem jak coś napiszesz. Guzik wiedząc pouczasz innego. Tak leasing biorą. Kredyt. Zdolność mają. Ciągnik jest takim samym narzędziem dla rolnika jak TIR dla firmy transportowej. Albo kupujesz środek trwały albo go kredytujesz.
@Patriota - Patriota czyli rolnicy mają siana jak diabeł gwoździ. Traktory i kombajny za miliony. Gówno wiesz i udajesz mądrego.
@Missan_referendum - Zobacz cwaniaczku jak się rolnik jeden z drugim tłucze o ziemię. Byle więcej mieć byle więcej obsiać. Przetargi są oblegane i pękają w szwach.