UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zadam proste pytanie - Jak można zrobić coś dobrego... robiąc niewinnym ludziom krzywdę? Wszystko co osiągniecie, krzywdząc i przeszkadzając ludziom, świadczy tylko o WAS. Działacie jak PIS, wy niby rolnicy. żegnam

N.p.