UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z kad tyle jadu ludzie macie, kuźwa tragedia za łyżkę miodu byście utopili. Zastanówcie się czasami nad własnym losem i jadem. Widać że zazdrość jest w ludziach wszechobecna. Wstyd Polaku.
Niemiła rolniczka
Z kad tyle jadu ludzie macie, kuźwa tragedia za łyżkę miodu byście utopili. Zastanówcie się czasami nad własnym losem i jadem. Widać że zazdrość jest w ludziach wszechobecna. Wstyd Polaku.
Niemiła rolniczka