UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z kad tyle jadu ludzie macie, kuźwa tragedia za łyżkę miodu byście utopili. Zastanówcie się czasami nad własnym losem i jadem. Widać że zazdrość jest w ludziach wszechobecna. Wstyd Polaku.

Niemiła rolniczka

Anuluj