UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Niemiła rolniczka - Mówisz o sobie i mentalności chłopa małorolnego? Miasto zablokować jak bez nas leżycie i kwiczycie. Kto produkty rolne kupuje? Może zagranica co dziwolągi. Jedź zalej ciągnik za 6,0 PLN wtedy pogadamy dopłaty do wszystkiego. Podatków żadnych. O ZUS małorolny nie słyszał.

Darecki42