UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech sobie protestuja ale w oborach a nie na ulicy brak im robty to w głowie głupoty czemu my mamy cierpieć niech ida pod urząd
niech sobie protestuja ale w oborach a nie na ulicy brak im robty to w głowie głupoty czemu my mamy cierpieć niech ida pod urząd