UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

imi już esie nie chce nic robić dopłaty do paliwa, do nawozów, dopłaty z Uni do ziemiczego jescze chcecie dopłat chyba do prezerwtyw niedługo zony to będzie wam zapładniał inseminator jesteście tak leniwi nic nie robić tylko kasa za głupie jabłko chcecie 6zł a banany 3 co jeszcze w głowach wam się miesza to z biedy pokupiliście te potęrzne ciągniki jak wam miasto nie wyprodukuje będziecie jeździć ale na krowach i będziecie chodzić z gołym tyłkiem a teraz tacy bohaterzy? weźcie się za robote a nie liczcie na mannę z nieba nieroby

Grażyna12