UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
imi już esie nie chce nic robić dopłaty do paliwa, do nawozów, dopłaty z Uni do ziemiczego jescze chcecie dopłat chyba do prezerwtyw niedługo zony to będzie wam zapładniał inseminator jesteście tak leniwi nic nie robić tylko kasa za głupie jabłko chcecie 6zł a banany 3 co jeszcze w głowach wam się miesza to z biedy pokupiliście te potęrzne ciągniki jak wam miasto nie wyprodukuje będziecie jeździć ale na krowach i będziecie chodzić z gołym tyłkiem a teraz tacy bohaterzy? weźcie się za robote a nie liczcie na mannę z nieba nieroby
Grażyna12