UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zadam proste pytanie - Jak można zrobić coś dobrego... robiąc niewinnym ludziom krzywdę? Wszystko co osiągniecie, krzywdząc i przeszkadzając ludziom, świadczy tylko o WAS. Działacie jak PIS, wy niby rolnicy. żegnam
N.p.