UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zadam proste pytanie - Jak można zrobić coś dobrego... robiąc niewinnym ludziom krzywdę? Wszystko co osiągniecie, krzywdząc i przeszkadzając ludziom, świadczy tylko o WAS. Działacie jak PIS, wy niby rolnicy. żegnam

N.p.

Anuluj