37
20.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hahaha... standardowy niedasizm.
(2024.09.20)

info

5  
  4
@DasModel - No i znalazło się rozwiazanie! Podpisać umowę z gminą!
(2024.09.20)
Tak i pracują tam tylko mieszkańcy okręgu nr 4...
(2024.09.20)
Wieś zawsze była za pisem
DDR (2024.09.20)
Tu chodzi o odcinek tzw. trasu UE, a tam nie ma żadnego przystanku, .
AR. (2024.09.20)
Weźcie w końcu zlikwidujcie te chora gminę Elbląg. Ten obwarzanek wokół miasta przysparza samych problemów. Na cholere nam gmina wiejska, składająca się z kilku wiosek? Jaki to absurd i problematyczność pokazuje sytuacja na Nowodworskiej, przecież to właściwie Elbląg. Tak samo Gronowo Górne, praktycznie połączone z miastem niemal zwarta zabudowa. Bielnik, Nowina, Czechowo, Rubno to juz praktycznie przedmiescia. Czas najwyższy zrobić z tym porządek.
Julek5 (2024.09.20)
Brawo dla Radnej za zajęcie się tematem - gdyby chociaż połowa z tych 200 osób, które podpisały, korzystała z autobusu zamiast prywatnych aut, to wyobraźmy sobie o 100 samochodów mniej na tej trasie podczas porannego/popołudniowego szczytu
Pasażer (2024.09.20)

info

7  
  5
Nie no super pomysł - 200 podpisów i będzie jeździła 1 pani Basia co drugi tydzień ale tylko we wtorki i czwartki bo akurat tak jej będzie pasować... Ale co tam... Radna się wykazała, prezydent się zgodził, wójt się zgodził a kto zapłaci za to?
(2024.09.21)

info

3  
  4
11,16,20 jeździ poza granice Elbląga od lat, dziękuję. Gdzie teraz jest problem
Ell... (2024.09.21)

info

1  
  0
ty dostaniesz zakaz jazdy tramwajami... wysyłam do ciebie milicję !
(2024.09.21)