A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hahaha... standardowy niedasizm.
@DasModel - No i znalazło się rozwiazanie! Podpisać umowę z gminą!
Tak i pracują tam tylko mieszkańcy okręgu nr 4...
Wieś zawsze była za pisem
Tu chodzi o odcinek tzw. trasu UE, a tam nie ma żadnego przystanku, .
Weźcie w końcu zlikwidujcie te chora gminę Elbląg. Ten obwarzanek wokół miasta przysparza samych problemów. Na cholere nam gmina wiejska, składająca się z kilku wiosek? Jaki to absurd i problematyczność pokazuje sytuacja na Nowodworskiej, przecież to właściwie Elbląg. Tak samo Gronowo Górne, praktycznie połączone z miastem niemal zwarta zabudowa. Bielnik, Nowina, Czechowo, Rubno to juz praktycznie przedmiescia. Czas najwyższy zrobić z tym porządek.
Brawo dla Radnej za zajęcie się tematem - gdyby chociaż połowa z tych 200 osób, które podpisały, korzystała z autobusu zamiast prywatnych aut, to wyobraźmy sobie o 100 samochodów mniej na tej trasie podczas porannego/popołudniowego szczytu
Nie no super pomysł - 200 podpisów i będzie jeździła 1 pani Basia co drugi tydzień ale tylko we wtorki i czwartki bo akurat tak jej będzie pasować... Ale co tam... Radna się wykazała, prezydent się zgodził, wójt się zgodził a kto zapłaci za to?
11,16,20 jeździ poza granice Elbląga od lat, dziękuję. Gdzie teraz jest problem
ty dostaniesz zakaz jazdy tramwajami... wysyłam do ciebie milicję !