Wybrany wątek opinii

Jaka bzdura, ul. Nowodworska jest w Elblągu, ale nie na terenie Elbląga??
(2024.09.20)
Ano nie jest. Kończy się w połowie drogi do Kazimierzowa, poza granicami miasta. Królewiecka na ten przykład kończy się dopiero za Dąbrową i to też już nie jest w granicach administracyjnych miasta.
DasModel (2024.09.20)
Potrafisz czytać? Poruszaj mózgownicą. Popatrz na mapy, przejedź się i sprawdź gdzie są tablice Elbląga.
(2024.09.20)
Część Nowodworskiej jest w granicach miasta, a część już nie.
BiB (2024.09.20)
@BiB - No i co z tego? A jak poza granice miasta jeździ 11,16,20 ???
(2024.09.20)
Nowodworska łączy się z trasą Uni europejskiej, i tam dopiero są tablice Elbląga.
(2024.09.20)
Mają podpisane umowy z gminą.
DasModel (2024.09.20)
@DasModel - No i znalazło się rozwiazanie! Podpisać umowę z gminą!
(2024.09.20)
Jak popatrzysz na mapkę, to zobaczysz, że dotyczy ona Kazimierzowa, a nie ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Pani radna nie wie gdzie jej miasto się kończy?
(2024.09.21)
Powrót do komentarzy