UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla Radnej za zajęcie się tematem - gdyby chociaż połowa z tych 200 osób, które podpisały, korzystała z autobusu zamiast prywatnych aut, to wyobraźmy sobie o 100 samochodów mniej na tej trasie podczas porannego/popołudniowego szczytu

Pasażer

Anuluj