UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla Radnej za zajęcie się tematem - gdyby chociaż połowa z tych 200 osób, które podpisały, korzystała z autobusu zamiast prywatnych aut, to wyobraźmy sobie o 100 samochodów mniej na tej trasie podczas porannego/popołudniowego szczytu
Pasażer