Wybrany wątek opinii

Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie
(2024.09.20)
Wieś zawsze była za pisem
DDR (2024.09.20)
Powrót do komentarzy