Wybrany wątek opinii
Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Wieś zawsze była za pisem
Do moderacji
Odpowiedz
3
7