UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no super pomysł - 200 podpisów i będzie jeździła 1 pani Basia co drugi tydzień ale tylko we wtorki i czwartki bo akurat tak jej będzie pasować... Ale co tam... Radna się wykazała, prezydent się zgodził, wójt się zgodził a kto zapłaci za to?


Anuluj